31 Ocak 2013 Perşembe

NAKIVO VMware ortamları için Ücretsiz Yedekleme ve Çoğaltma’yı Sunar - NAKIVO Kurumsal Haber Bülteni


 
 
NAKIVO VMware ortamları için Ücretsiz Yedekleme ve Çoğaltma’yı Sunar

 

Ücretsiz Sürüm sayesinde yerel, uzak, ve bulut yedekleme çalışma incelemesi için, arşiv, ve taşıma amaçlı olmanın yanı sıra VM kopyalama ve taşıma mevcut.

 

CAMPBELL, CA – Ocak __ 2013 - NAKIVO A.Ş. , lider olarak uygun fiyatlı VM yedekleme çözümleri, bugün yaptığı duyuruda NAKIVO Yedekleme ve Kopyalama Ücretsiz Sürümü piyasaya sundu.

 

İşte Bilgiler

·         Ücretsiz Sürüm operasyonel, arşiv, ve taşınabilirlik amaçlar için çalışırken VM'lerin Geçici yedeklemeler yapmak için hızlı ve kolay bir yol sağlar. VM yerel olarak uzaktan Wan veya küçük işletmeler için yasal ve düzenleyici gereksinimleri nedeniyle uzun süreli depolama VM’leri kaydetme veya VM yetkisini almadan once yanlışlıkla veri kaybını önlemek için Dropbox kullanımını etkinleştirme; kolay,güvenli ve uygun maliyetli bir bilgisayar dışına, bulut yedeklemesi.

·         Ücretsiz Sürüm, tam anlamıyla 60 saniyede kurulur materyal kılavuzlar gerektirmez, ve yeni bir kullanıcı sadece bir kaç dakika içinde ürün ile bir uzman haline gelir. Yeni nesil Web 2.0 kullanıcı arayüzü, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden veri koruma tüm yönleriyle hatta bir tabletle bile yönetme sağlar. Ücretsiz Sürüm, korunan altyapı ve VM'leri 7/24 takip altyapısı hataları ve değişiklikleri e-posta bildirimleri gönderir, ve daha kolay iş yönetimi için iş gruplama sağlar.

·         Ücretsiz Sürüm tarafından yapılan yedeklemeler otomatik dramatik depolama alanı kullanımını azaltır blok düzeyinde tekilleştirilir. Bunun üzerine, tekilleştirilen bloklar alanı en az miktarda kullanılmasını sağlamak için sıkıştırılmıştır. Bu kombinasyon sonuçları, yedeklerini tutmak için gerekli alanı 30xe kadar azaltılmasını sağlar. Yedekleme, hızlı ve güvenilir VM kurtarma sağlayan tüm VM diskleri ve yapılandırma dosyalarını içerir.

·         Farklı vCenterlar tarafından yönetilen veya birbirlerine bağlı olmasalar bile Ücretsiz Sürüm kullanıcıların çoğaltma özelliği ile ana ve depolama aygıtları arasında VM’leri kopyalayabilir ve taşıyabilirsiniz.

·         Ücretsiz Sürüm vSphere 5.1 dahil olmak üzere son vSphere teknoloji ile güncel kalır ve Windows 8 veya Windows 2012 Server üzerinde yüklenebilir. VM işletim sistemi ve depolama belirsiz olan ürünün herhangi bir VMware destekli depolama için herhangi bir VMware v4.1 VM veya üstü yedekleyebilirsiniz.

·         NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma Ücretsiz Sürüm hiçbir ücret ödemeden ana makine ve VM sayısında herhangi bir sınırlama olmadan artık kullanılabilir. NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma tam sürüme yükseltme lisans dosyasının değiştirilmesi kadar kolaydır.

Alıntılar


NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma Ücretsiz Sürüm ile, demontaj öncesinde VM’lerimi arşivleyebiliyorum. Sıkıştırılmış ve Tekilleştirilen VM arşiv depolama alanında yalnızca cüzi bir yer tutar.Silinen dataları kurtarmaya ihtiyacımız olduğunda NAKIVO arşivi bizi birkaç kez kurtardı.”

Jim Nugid, SRSsoft da Sistem Yöneticisi

“NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma ücretsiz sürüm ile tam anlamıyla sıfır yatırım ile yedeklemeye yeni bir stil getiriyor. Uygulama, kısa sürede, çok basit ve istediğiniz depolama aygıtı üzerine taşıma, yedekleme ya da replikasyon yapmaya imkan sağlıyor... Siz hiç birşey farketmeden, lokasyonlar arasında VM’lerinizi kolayca taşıyabiliyorsunuz.”

Nusret Buyukcelebi, Sistem Architect, Mirsis Information Technologies

NAKIVO Hakkında


Merkezi, Kaliforniya Silikon Vadisi'nde NAKIVO Microsoft ve Oracle uygulamaları ile VMware sanallaştırılmış ortamlar için yeni nesil veri koruma ürünleri bir çizgi geliştirmekte ve pazarlamakta olan özel bir şirkettir. NAKIVO en sezgisel, hızlı ve uygun fiyatlı VM yedekleme ve KOBİ'ler için kamu bulutlar ile yerel ve dışarı depolama ile yerinde hem korumak, şifrelemek, sıkıştırmak ve veri tekilleştirme,çoğaltma çözümü sağlar. NAKIVO müşteri geri bildirim ve müşteri yenilik odaklı bir firmadır. Ayrıca önde gelen depolama bulutu Amazon ve Dropbox gibi sağlayıcılar desteği ile çözümü buluta en uygun maliyetli bir VM yedekleme sunarken VM kurtarma süresi hedefleri (RTO) ve kurtarma noktası hedefleri (RPO) düşürmek için en gelişmiş teknolojiyi

Daha fazla bilgi için


 


 

 
Etiketler: VM Yedekleme | İş Sürekliliği | Cloud Yedekleme | Veri Koruma | Felaket Kurtarma | Tekilleştirme | NAKIVO | VM Çoğaltma | Kurtarma

 

 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder